اجاره ماشین در کیش بدون چک

اجاره ماشین در کیش بدون چک

اجاره ماشین در کیش بدون چک با پرداخت ودیعه نقدی به ارزش خودرو اجاره ای برای همه شما عزیزان امکان پذیر است.

ارائه یک فقره چک به مبلغ خودرو یکی از مدارک لازم برای اجاره اتومبیل در کیش می باشد. شرکت رنت کنیم شرایط آسانی را برای کسانی که فاقد دسته چک هستند در نظر گرفته است. اجاره خودرو در کیش بدون چک، ملزم به پرداخت ۵ تا ۱۰ میلیون تومان ودیعه نقدی می باشد. میزان پرداختی ودیعه نقدی بستگی به نوع خودرو دارد. این شرایط استثنایی، شرکت کیش اسپید رنت کنیم را از تمام موسسات اجاره اتومبیل کیش متمایز کرده است.

توجه داشته باشید که پس از عودت خودرو، مبلغ ۳۰۰  تا ۵۰۰ هزار تومان از ودیعه شما برای خلافی خودرو بین ۲۰ تا  ۳۰ روز نزد شرکت نگهداشته می شود که در صورت نداشتن خلافی تمام مبلغ برگردانده خواهد شد.

نحوه اجاره خودرو در سایت کیش اسپید

اگه برای سفر خود به دنبال رانندگی با خودروهای لوکس خارجی با قیمت مناسب هستید ما بهترین انتخاب برای شما هستیم . تنها باید چند روز زودتر از سفر خود، ماشین مورد نظرتان را رزرو کرده و با ارائه مدارک لازم برای اجاره ماشین در کیش در زمان مشخص شده خودرو را از نماینده ما در جزیره تحویل بگیرید.

  1. رزرو خودروی مورد نظر از طریق تماس با کارشناسان شرکت .
  2. اعلام تعداد روز های رزرو خودرو و مکان درخواستی تحویل خودرو در کیش
  3. ارسال پیش فاکتور از سوی شرکت به متقاضیان کرایه خودرو در کیش
  4. ارائه مدارک لازم برای کرایه ماشین در کیش و پرداخت ودیعه
  5. در نهایت تحویل خودروی مورد نظر در زمان و مکان درخواستی و امضای قرارداد طرفین

برای اجاره ماشین کیش، باید حداقل یک هفته قبل از سفرتان خودروی مورد نیازتان را رزرو کنید. داشتن مجوز رسمی برای تمام خدروهای اجاره ای باعث شده رضایت مشتریان جلب شود.

اکثر مسافران با هدف تفریح و به منظور گذراندن اوقات فراغت ، به جزیره کیش سفر می کنند. با توجه به اینکه فاصله کیش به سایر نقاط کشور نسبتاً زیاد می باشد و سفر هوایی بهترین گزینه ممکن برای سفر به کیش به حساب می آید ، بنابراین مسافران زیادی در جزیره ، خودروی خود را به همراه ندارند. در این مواقع چاره کار این است که به فکر اجاره ماشین در کیش باشند ، تا بتوانید به وسیله یک ماشین لاکچری ، از جاهای دیدنی کیش بازدید کنید و به راحتی خریدهای خود را انجام بدهید. قطعاً اجاره کردن خودرو در کیش از لحاظ صرفه جویی در زمان و هزینه ، بسیار مقرون به صرفه تر از تاکسی و وسایل حمل و نقل دیگر می باشد. بنابراین پیشنهاد ما این است که با هزینه مناسب ، یک خودرو در جزیره اجاره کنید و از سفر خود لذت بیشتری ببرید. جزیره کیش با داشتن مکان های دیدنی و مراکز خرید ، به عنوان یک منطقه توریستی و همچنین منطقه آزاد تجاری ، مقصد مناسبی برای تفریح و خرید می باشد. در اختیار داشتن یک ماشین اجاره ای در این جزیره می تواند سفر را برای شما دلچسب کند و لذت سفر را دوچندان کند.

نکات مهم در هنگام اجاره خودرو در کیش

هنگامی که شما در جزیره کیش خودرو اجاره می کنید ، باید به چند نکته توجه داشته باشید ، تا به مشکل احتمالی برنخورید. در ادامه به چند مورد از این نکات مهم میپردازیم.

– خودروی اجاره شده در اختیار فرد اجاره کننده می باشد ، بنابراین او حق ندارد آن را به شخص دیگری واگذار کرده و یا اجاره بدهد. در صورتی که فرد اجاره کننده خودرو اجاره شده را به شخص دیگری واگذار کند ، مشکلات احتمالی به وجود آمده بر عهده شخص اجاره کننده می باشد.

– کشف حجاب در خودرو در جزیره کیش ممنوع می باشد ، در صورت عدم رعایت این مساله ، ممکن است جریمه سنگینی برای شما به همراه داشته باشد. بنابراین برای جلوگیری از جریمه شدن می بایست این مورد را رعایت کنید.

– نوشیدن مشروبات الکلی ممنوع می باشد و در صورتی که مرتکب این عمل شوید ، با جریمه سنگین روبرو خواهید شد.

– ماشین اجاره شده را در زمان مشخص به شرکت تحویل بدهید ، تا مجبور نشوید هزینه تاخیر را بپردازید.

– در صورت بروز تصادفات احتمالی ، پرداخت خسارات و هزینه های تعمیر خودرو بر عهده فرد اجاره کننده می باشد.

مقررات رانندگی در جزیره کیش

در جزیره کیش قوانین و مقررات رانندگی ، مقداری سختگیرانه تر از سایر نقاط کشور می باشد. همه رانندگان و مسافران و شهروندان که در این جزیره رانندگی می کنند ، موظف هستند که این قوانین را رعایت کنند. در ادامه به تعدادی از قوانین مهم رانندگی در کیش اشاره می کنیم.

– پرتاب هرگونه زباله از شیشه خودرو در هنگام رانندگی ممنوع می باشد ، در صورتی که پلیس مشاهده نماید ، جریمه سنگینی برای آن لحاظ می کند.

– بوق زدن در هنگام رانندگی در همه نقاط کیش ممنوع می باشد. همچنین در هنگام رانندگی نباید دست یا بدن خود را از شیشه خودرو بیرون ببرید ، این مورد نیز شامل جریمه است.

– محدودیت سرعت مجاز در جزیره کیش باید رعایت شود و همچنین ظاهر ماشین باید همواره تمیز باشد و گرنه مشمول جریمه میشود.

– قوانین مربوط به حق تقدم باید رعایت شود و قبل از رسیدن به میدان ، می بایست توقف کامل کرده و پس از رعایت حق تقدم شروع به حرکت کنید.

– حداکثر سرعت رانندگی در محدوده شهری جزیره کیش ۶۰ کیلومتر بر ساعت ، در نواحی خارج از منطقه مسکونی ، ۸۰ کیلومتر بر ساعت می باشد.

– همه رانندگان باید لزوما در بین خطوط رانندگی کنند ، وگرنه ممکن است جریمه شوند. برای تغییر لاین نیز باید از ۱۰۰ متر قبل راهنما بزنید.

– حرکت دنده عقب ممنوع می باشد و در صورتی که پلیس یا دوربین آن را مشاهده کند ، جریمه سنگینی برای آن لحاظ می شود.

– چنانچه راننده ای در جزیره جریمه شود ، قبض جریمه را باید در جزیره کیش پرداخت کند.

– لایی کشیدن و کورس رفتن و انجام حرکات نمایشی و آکروباتیک ، به وسیله خودرو ممنوع می باشد و در صورت انجام دادن این حرکتها ، خودرو به مدت ۴۸ ساعت توقیف می شود.

اجاره موتور و دوچرخه در کیش

توی کیش می‌توانید موتور برقی‌های وسپا هم اجاره کنید. قیمت اجاره موتور در کیش این شکلی است که دو قیمت ساعتی و روزانه دارد. معمولا قیمت روزانه به‌صرفه‌تر است و ساعتی بخواهید حساب کنید برایتان زیاد درمی‌آید. لب ساحل هم می‌توانید موتورهای تفریحی اجاره کنید.

توی کیش پیست دوچرخه‌سواری زیاد است، در پلاژها یا اسکله تفریحی کیش یا بلوار جهان و بلوار ساحلی می‌توانید دوچرخه‌سواری کنید و بسته به مدل دوچرخه قیمت‌ها هم متغیر است.

ایستگاه‌های زیادی هم برای اجاره دوچرخه وجود دارد. این‌جا دوچرخه‌های دونفره، اسکوتر برقی هم برای اجاره وجود دارد که هرکدامشان کیف خودش را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید