مزیت استفاده از سازه های پیش ساخته

کانکس پیش ساخته پانل

این کانکس پیش ساخته نیز برای استفاده در کارگاه های ساختمانی استفاده می شود. تفاوتی که با دیگر کانکس های پیش ساخته دارد این است که آن ها برای مناطق خیلی سرد و خیلی گرم ساخته شده اند. به دلیل اینکه بدنه آن ها مانند یخچال ساخته شده است.

این کانکس ها از نظر قیمت نسبت به مدل های دیگر رنج بالاتری دارند. اما این قیمت بالاتر به دلیل مزیت های فراوان و عمر طولانی آن ها است.

این سازه های پیش ساخته نام های دیگری نیز دارند مانند:

  1. کانکس ماموتی
  2. کانکس یخچالی

ابعاد کانکس پانلی

  1. ابعاد : 4*2.4
  2. ابعاد : 6*2.4
  3. ابعاد : 8*2.4
  4. ابعاد : 12*2.4

مشخصات کانکس های پانلی

این کانکس ها با استفاده از تیر آهن 16 ساخته شده اند. اسکلت آن ها از پروفیل و ناودونی آهنی با ضخامت 2 میلیمتر تولید می شود.

دیواره ها و سقف این کانکس ها از نوع ساندویچ پانل ساخته شده اند. دیوار پوش ها pvc طرح دار قابل شستشو است.

یک پنجره دو جداره و یک درب آلمینیومی سنگین کامل کننده این مجموعه است. سیستم برق این کانکس ها به ورت رو کار و با استفاده از داکت تعبیه شده است. فیوز مینیاتوری و کلید و پریز برق و یک چراغ بیرونی نیز نصب شده است.

کانکس پیش ساخته سایدینگ

این مدل کانکس یکی از محصولاتی است که علاوه بر مقاومت دارای زیبایی نیز می باشد. از این سازه ها برای دفاتر اداری ، کلبه های مسکونی و سازه های باغی استفاده می شود. نکته هایی وجود دارد که باعث می شود این سازه برتر باشد. آن ها را نام میبریم:

قیمت کانکس طرح کلبه

کانکس های کلبه ای یا اصتلاحا سایدینگی هر دو مورد مقاومت و زیبایی را باهم داشته و برای انواع کاربری ها قابل استفاده می باشد.

کانکس پیش ساخته ویلایی

کانکس های پیش ساخته ویلایی از جمله کانکس هایی است . که به صورت اماده در کار خانه جات وجود دارد و اماده حمل هستند.این کانکس ها نوعی سازه های مسکونی هم به حساب می ایند و همه امکاناتی که درون خانه ها وجود دارد را هم داراست.و هیچ کمبودی ندارد .

این امکانات شامل سرویس بهداشتی ، حمام ، اتاق خواب که دارای کمد دیواری هایی از جنس ام دی اف و همچنین داشتن اشپزخانه همراه با سینگ و هود و گازو …اتاق پذیرایی و نشیمن را بر خوردار است.

سرویس بهداشتی هایش دارای امکاناتی همچون داشتن ایینه ، توالت ایرانی و فرنگی ، رو شویی ، مخزن مایع ، فن هوا کش ، و همچنین شیر الات درجه یک.امکانات حمامش هم دارای دوش های ثابت و یا متحرک ، شیر الات اهرمی ، ایینه ، و هواکش .

اشپز خانه ای سازه های پیش ساخته دارا امکاناتی مانند سیستم های گرمایشی و سرمایشی  کابینت  سینک و همین طور ابچکان از جنس استیل و شیر الات اهرمی.هود و فضاهایی برای نصب لباسشویی گاز یخچال وجود دارد.

انکس پیش ساخته اداری

کانکس اداری سازه پیش ساخته ای است که برای دفتر و یا اتاق های مهندسین و مدیران پروژه ها مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس دفتری یا همان اداری انواع مختلفی دارد که به چند نوع کانکس اداری سالنی کانکس اداری دو اتاقه سه اتاقه و همینطور چند اتاقه وجود دارد. (کانتینر فروشگاهی)

کنکس های اماده اداری هم به چند دسته ی کانکس اداری ساده .کانکس دفترفروش.کانکس اتاق جلسات .کانکس اتاق مهمان .کانکس ادارس لوکس تقسیم میشوند.این سازه های پیش ساخته هم از مزیت های زیادی بر خوردار اند و مهم ترین این مزیت ها این است که یک فضای اداری مناسبی را برای شما ایجاد میکند و هر جایی که شما بخواهید در انجا قرار میگیرد.

کانکس های اماده اداری دارای درب های ضد سرقت میباشند و بر خی از انها هم از درب های کشویی همراه با شیشه های سکوریت ساخته میشوند.شاسی این سازه به صورت دور کلاف است و از تیر اهن های شماره 16 ساخته میشوند.کف این سازه ها ضد اب است و از طرح هایی به صورت پارکت و یابر خی مواقع از سرامیک همراه با ملات و سیمان و ماسه پوشیده میشوند.

این سازه پیش ساخته دارا ی امکانات تاسیسات برقی.نور پردازی بیرونی.سیستم های گرمایشی و سرمایشی داخلی سروی سبهداشتی و همین طور ابدار خانه بر خورار است.

0 دیدگاه دربارهٔ «مزیت استفاده از سازه های پیش ساخته»

دیدگاهتان را بنویسید