56 نمونه دکوراسیون آشپزخانه مدرن 2022 – بساز و بچین

به نظر میرسد که طرحهای پررنگ گلدار و بسیاری از طرح و رنگ و الگو های قدیمی در حال بازگشت به دکوراسیون داخلی خانه ها هستند. در این دهه صاحبان خانهها از کاشیهای ششضلعی و الماسی شکل برای دکوراسیون داخلی حمام استفاده میکردن. در واقع از دلِ روزگاری با دکوراسیون داخلی آراسته و فضاهای بزرگ، المانهای ساده و بیآلایش پدید اومده بودن. با کمک دکوراسیون آشپزخانه پنجرهدار، میتوانید از نور طبیعی به میزان کافی در فضای آشپزخانه استفاده کنید.

ظاهر آشپزخانه در دهه 2010 شکلی مدرن و آزاد به خود گرفته بود. یکی از اصلی ترین ویژگی های سبک شیکر استفاده از رنگ های مات و خنثی مانند رنگ های طوسی، خاکستری و بژ می باشد و همه وسایلی که در قسمت های مختلف خانه قرار می گیرند رنگ های مات و خنثی دارند و هر چه چوبی که در این سبک به کار میرود تیره تر باشد این فضا جذاب تر خواهد بود. تغییراتی که در دکوراسیون داخلی در دهه پیشِ رو، باهاش روبرو میشیم ممکنه ما رو شگفتزده کنه.

در حال حاضر شواهدی وجود داره که به ما نشون میده دکوراسیون داخلی منازل به کدوم سمت میخواد بره. برای این کار باید تغییراتی در آن ایجاد کنید و محل برخی از وسیله ها را جا به جا که ممکن است برای تناسب وسیله هایی مانند پرده، فرش و … فرش سه بعدی به وسیله ماشین بافت شونهر بافته شده و دارای تضمین کیفیت توسط زر فرش می باشد. همانطور که می دانید همه ی ساختمان ها دارای پارکینگ نیستند. تفاوتهای ظریف رنگ قهوهای در دکوراسیون داخلی اغلب نادیده گرفته میشوند، اما یک نگاه به «آجر دودکش» لیتل گرین نشان میدهد که این سایه چقدر پیچیده و جالب است.

انتظار نداریم آشپزخانههای سفید در دکوراسیون داخلی کمرنگ بشن بااینحال در دهه آینده از رنگهای بیشتری در طراحی آشپزخانه استفاده خواهد شد. گلیم به دلیل سبک بود، گزینه مناسبی برای پوشاندن کف آشپزخانه است. علاوه بر این موضوع، استفاده از اکسسوریهای متناسب با سبک کلی منزل در این قسمتها میتواند روحی تازه را برای فضا به همراه آورد.

دیدگاهتان را بنویسید