17 دکوراسیون سرویس بهداشتی جدید 2022 شیک و زیبا

در سقف بعضی از رستوران ها، مشاهده می شود که تمامی سطوح توسط از متریال خاصی ساخته شده است که قابلیت باز و بسته شدن را نیز هم دارد. نانو سرامیک خودرو بیرنگ است، و تنها باعث براق شدن رنگ بدنه خودرو میشود. امروزه کارخانجات معتبرو متعددی به تولید سرامیک کف پرسپولیس در طرح های متنوع با کیفیت های عالی می پردازند.

در سال های اخیر کارخانجات تولید کاشی و سرامیک دیوار و کف بسیاری در ایران ایجاد شده اند و تحول بزرگی دراین صنعت به وجود آمده است و همچنین در مورد تولید وسایل بهداشتی و ظروف چینی و کارخانه مقره سازی که در ایران فعال می باشند و توانسته اند طی سی سال اخیر تولید کاشی و سرامیک را از تولید کم و سنتی و نیمه صنعتی به حدود ۷۰ میلیون متر مربع برسانند. کاشی کف را نیز به علت ضد سایش بودن و مقاومت حرارتی و الکتریکی بالا، در آشپزخانه ها، حمامها، آزمایشگاهها، رختشوی خانه ها و کارخانجات شیمیایی به کار می برند.

کاشی دیواری را برای حفظ بهداشت و رطوبت در آشپزخانه ، محیط های بهداشتی ، حمام و دستشویی استفاده می کنند. کاشی تزئینی خارج از ساختمان را بویژه در اماکن مذهبی به کار می برند.کاشی را در ابعاد و اندازه های گوناگون تولید می کنند. در حقیقت سنگ به کار رفته در نمای ساختمان شخصیت منحصر به فردی به آن می دهد. ۱ تا پنجاه در پنجاه سانتی متر تولید می کنند که با رنگ های گوناگون می تواند یک نقاشی را در محل نصب نیز نشان دهد کیفیت کاشی باید به نحوی باشد که تغییرات ناگهانی درجه حرارت۱۰۰-۲۰ درجه ی سانتی گراد را به خوبی تحمل کرده و هیچ گونه اثار ترک در بدنه یا لعاب آن ظاهر نشود .

همانطور که می دانید این روزها دکوراسیون های شیک و طرح های بسیار جدیدی به بازار عرضه شده اند به همین دلیل افراد زیادی برای طراحی اتاق پذیرایی خانه خود از دکوراسیون به سبک ایرانی استفاده می کنند. کارخانه های تولید سرامیک پرسپولیس، انواع مختلفی از این کالا را به بازار ارائه می کنند. صادرات این کالا به دلیل متقاضیان زیاد، رشد چشمگیری داشته و نقش زیادی را در رونق اقتصادی و ایجاد شغل ایفا کرده و در صادرات غیر نفتی کشور سهم قابل توجه و بالایی داشته است. کاشی و سرامیک کف با این برند در ایران با متنوع ترین طرح ها و با معتبرترین برندها در سایت ها و فروشگاه های ارائه دهنده این محصول قابل مشاهده می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید