چرا این رنگ خاص از بنفش؟

هر چند ویژگی های خوبی می توان از پنل های گچی سراغ گرفت، ولی این پنل ها بسیار سنگین هستند. این سنگ نما دارای مقاومت خوبی است و ازاین نوع سنگ می توان برای نمای بیرونی و نمای داخلی ساختمان استفاده کرد. در هنگام انتخاب کاشی، علاوه بر جنس و کیفیت باید به نوع فضایی که قرار است؛ کاشی در آن نصب شود؛ نیز توجه کرد. یکی از مناسب ترین گزینه ها برای نمای خارجی، سنگ تراورتن می باشد که از آن در نمای داخلی هم استفاده می گردد.

بیشتر افرادی که روی سرامیک ها را می روند، مخصوصا کودکان سر می خورند. همچنین حجم یک کامیون ۱۰ چرخ ۷۰۰ متر مربع و تریلی بالای ۱۰۰۰ متر مربع می باشد. کاتالوگ وسیع این دسته از محصول و همچنین استفاده از متریال های با کیفیت برای ساخت آن این امکان را به شما می دهد تا محصولی با درجه کیفی بالا را خریداری کنید. از دیگر ویژگی های این محصول آن است که علاوه بر داشتن کیفیت بالا، در برابر ضربه و فشار دارای مقاومت بسیار خوبی بوده و همچنین این محصول دارای زیبایی و نمای بسیار شیک و مدرن می باشد و شما می توانید با استفاده از این محصول فضای شیک و زیبا را ایجاد کنید.

به گزارش برنا به نقل از وزارت صمت، سیفالله امیری با اشاره به قیمت سیمان عرضه شده در بورس کالا گفت: در هفته جاری در بورس کالا قیمت هر پاکت سیمان کمتر از 25 هزار تومان و قیمت هر تن سیمان فله حدود 363 هزار تومان است و در بازار هم هیچ مشکلی برای تولید و عرضه این محصول وجود ندارد. با این حال که سیمان پوزولانی از مزایایی گستردهای برخوردار است اما وجود ترکیبات شیمیایی و مواد سیلیکاتی در این نوع سیمان باعث کاهش مقاومت آن در برابر فرسایش و هوازدگی میشود. برای چسبهای سیمانی، آب با سنگدانه و سیمان مخلوط و تبدیل به دوغاب نیمه مایع میشود که میتواند به شکل معمول، با ریختن آن در یک فرم، شکل بگیرد.

زیرا به کاربردن سنگ های متراکم، چگال و بدون تخلخل باعث می شود تا ساختمان سنگین شده و چسبندگی مناسبی نداشته باشد، برای مثال گرانیت دارای تخلخل کمتر و تراکم بالاتری در بین سنگ های ساختمانی می باشد از این رو به کار بردن آن در نما پیشنهاد نمی گردد. سرامیک کف بهتر است از نوع بدون بند باشد، زیرا زیبایی بیشتری به کف میبخشد و همین یکسان و یکنواخت بودن کار سبب میشود که محصولات دارای کیفیت بالاتری نمایان شوند. بنابراین هر چه درجه سرامیک پایین تر باشد، قیمت ان هم کاهش پیدا می کند. فروش انواع کاشی و سرامیک های درجه یک تبریز در بازارهای سراسر کشور انجام می شود.

دیدگاهتان را بنویسید