پارکت لمینت آرتا : 175.000 تومان

گچ برگ های ضد رطوبت MR را از کجا باید تهیه نمود ؟ در این میان ضرورت تولید محصولی جهت محیط های مرطوب ضروری به نظر می آمد که کارخانه کناف محصول پنل MR را روانه بازار ساخت ، پنل ضد رطوبت MR با ضخامت 12/5 میلیمتر دارای روکش سبزرنگ می باد که آن را از پنل های معمولی RGکناف متمایز می سازد. برای نصب گچ برگ های ضد رطوبت میتوانید پس از خرید گچ برگ باتیس ضد رطوبت با همکاران ما در مهام تجارت تماس گرفته و در مورد نصب و روش های نگهداری گچ برگ ضد رطوبت از راهنمایی های مشاوران ما در این زمینه بهره مند شوید.

گچ برگ های ضد آب را میتوانید از مهام تجارت نمایندگی گچ برگ باتیس تهیه بفرمایید. پنل هاي گچي مقاوم در برابر رطوبت در فضاهاي مرطوب از جمله در آشپزخانه ها و سرويس هاي بهداشتي مورد استفاده قرار مي گيرند.گچ برگ ضد رطوبت و گچ برگ دیواری را میتوانید از مهام تجارت نمایندگی گچ برگ باتیس در ایران تهیه بفرمایید.با ما تماس بگیرید.

سالیان سال است که محصولات گچ برگ به جدی ترین رقیب سقف های سنتی گچی و رابیتس کاری تبدیل شده اند .گچ برگ باتیس برای هر محیط و شرایط جوی، محصول خاصی را پیش بینی کرده است .به عنوان مثال در محیط های بیمارستانی و درمانی محصولات آنتی باکتریال را تولید نموده است ،که درصد آلوده شدن محیط به انواع میکرب را به حداقل می رساند.یا برای محیط هایی که نیاز به آکوستیک شدن دارند محصولاتی نظیر تایل های آکوستیک کراس فیشرد یا اشلیشت را ارائه می نماید.

معمولا گچ برگ های ضد رطوبت (MR) نسبت به گچ برگ های معمولی 30% گران تر هستند.برای اطلاع از قیمت گچ برگ های ضد رطوبت باتیس با ما تماس بگیرید. گچ برگ ضد رطوبت (MR) را نمی توان در معرض مستقیم حرکت آب قرارداد.محصول مناسب برای تماس مسبقیم با آب آکوا پنل است .

دیدگاهتان را بنویسید