معرفی رنگ سال 2022 و رنگ جدید سال 1401

سرویس بهداشتی یکی از مکانهایی است که باید همیشه محیط آن تمیز باشد؛ بنابراین در هنگام انتخاب متریال و اکسسوریهایی که برای دکوراسیون این فضا انتخاب میکنید، باید به نکات مختلفی توجه کنید. برای ایجاد تعادل روحی و روانی و همچنین کم کردن اثرات منفی و خشک استفاده طولانی مدت از رایانه و انواع دستگاههای الکترونیکی (به دلیل قرنطینههای طولانی مدت)، تفکر ورود عناصر طبیعی به درون محیط زندگی، جزو اصلیترین ترندهای سال پیش رو است. از آن جایی که تقریبا تمام مردم جهان نسبت به قبل مدت زمان بیشتری از روز را در خانههای خود سپری میکنند، به احتمال زیاد در سال جدید به دنبال تغییراتی برای فضای داخلی محیط زندگی خود خواهند بود.

در سال جدید برای حفظ آرامش و توجه بیشتر به لطافت روح انسان، مبلمان خشن با لبههای تیز و خطوط مدرن جای خود را به فرمهای گرد و خطوط منحنی میدهند. کارخانه های معتبر تولید کننده سیمان، محصول تولیدی خود را بطور مستقیم یا غیر مستقیم بفروش می رسانند. با توجه به این موضوع، متخصصان و طراحان داخلی برای سال جدید ترندهای متفاوتی را معرفی کردهاند که در ادامه خواهید دید. رنگ سیاه به دلیل کنتراست زیبایی که با مواد و عناصر طبیعی محیط ایجاد میکند، یک انتخاب عالی برای سال جدید است.

در واقع با استفاده از رنگهای اولیه همیشه فضای بزرگتر و سادهتری خواهید داشت که به نوعی بوم آماده برای به نمایش گذاشتن هنر و تزیینات شما است. اما در صورت نیاز کارشناسان فلورا استیل برای راهنمایی و مشاوره در خدمت شما هستند. این رنگ به احتمال زیاد برای تزیینات محیطی مانند مبلمان، نورپردازی، چیدمان، قاب و جزییات درها، دیوارها و لوازم آشپزخانه استفاده خواهد شد.

بنابراین برای قسمتهایی مانند کفپوش حمام، سرویس بهداشتی یا قسمتهایی که قرار است با فرش پوشیده شود، استفاده از سرامیک با ضریب اصطکاک بالا مناسبتر میباشد. اما امروز علاوه بر تمیزی و بهداشت، ویژگیهای دیگری مانند جذابیت و شیک بودن دکوراسیون سرویس بهداشتی نیز مورد اهمیت قرار گرفته است. با خرید این مدل قطعا زیبایی منحصر به فردی به منزل خواهد بخشید چون هم بتن که روی دیوار نصب می شود کارهای کلاسیک را به خوبی به نمایش در خواهد اورد اما در بخش دیگری اگر همین بتن شکل سرامیک شود و روی زمین کاربرد داشته باشد این موقع است که بهتر خواهد شد و دیوار و کف را با هم ست خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید