قیمت پارکت طرح دار ترک – بازار خرید و فروش انواع پروفیل

که تمام این درجات توسط کارخانه تولیدکننده بر روی بستهبندی نوشته میشود. سرامیکها از نظر کیفیت مواد اولیهای که در ساخت آنها استفاده میشود، همچنین نداشتن عیوب در ظاهر و نوع بستهبندی و رنگبندی به درجات مختلف تقسیم میشوند. سرامیک کف درجه 4: در این دست از کاشی و سرامیک به وضوح میتوان عیوب را ملاحظه کرد مثل: لعابنگرفتگی یک یا دو لبه، لب پریدگی و بسیاری موارد دیگر که میتوان با چشم آنها را دید.

سرامیک کف درجه 1: برای سنجش عیوب کاشی و سرامیکها 13 عیب اصلی و واضح وجود دارد که با بررسی آنها میتوان میزان عیوب هر سرامیک را سنجید و کاشی درجه 1 از نوع کاشی و سرامیکی است که هیچ یک از عیوب 13 گانه کیفیت سطح کاشی و سرامیک را نداشته باشد.

کاشی و سرامیکها دارای درجه بندی هستند که به نسبت شناخت خصوصیات این درجهبندی میتوان انتخاب صحیحتری داشت. سرامیک کف درجه 2: در این نوع از سرامیکها در صورتی که در فاصلهی دو سانتی از لبه آن، یک یا دو خال به قطر نیم میلیمتر داشته باشند یا بر روی آن یک لکه لعاب نگرفتگی کمتر از 2 میلیمتر وجود داشته باشد، این نوع کاشی به لحاظ قیمت ارزانتر از نوع درجه 1 بوده ولی همچنان صادراتی محسوب میشود و به آنها کاشی و سرامیک درجه 2 گفته میگویند.

در این متن تیم مطالعاتی مارکت سرام بر این تلاش است تا شما را هرچه بیشتر با سرامیکهای درجه مختلف و عواملی که در ساخت این سرامیکها باعث ایجاد تفاوت میشود آشنا کند. تعداد زیادی از افراد هستند که برای حفاظت از خودرو خود و ایجاد پارکینگ هزینه های زیادی را برای ساخت سقف های کاذب یا سقف های ثابت می کنند. قبل از خرید کاشی و سرامیک بهتر است تا کمی با مطالعه یا گرفتن راهنمایی از افراد متخصص اطلاعات خود را بالا ببرید زیرا که تشخیص درجه سرامیک که بر روی کارتن آنها نوشته شده کار سختی نیست و فقط کافیاست تا اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید کاشی با درجه مد نظرتان را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید