قیمت سیمان پاکتی ۱۴۰۰ چقدر شد؟

آنها رنگ را دقیق بر حسب فیلم و سینما، سرگرمی، کارهای هنری، کشورهای مختلف توریستی، گرافیک، چگونگی شرایط اجتماعی و اقتصادی و شیوه یا سبک معماری و بازی انتخاب می کنند. موسسه پنتون بعد از ۲۲ سال تازه اولین بار است که رنگ جدید ایجاد کرده است و می توان گفت که رنگ ۲۰۲۲ یکی از آنها است.

همچنین ایجاد رنگ جدید باعث برقراری ارتباط، بیان ایده ها، رابطه ها، احساسات، واکنش ها و تعامل می شود. تولید پارکت لمینت ها در رنگ ها و طرح های مختلف باعث شده تا طیف زیادی از مردم با سلایق گوناگون بتوانند تا محصولی مطابق سلیقه و نیا خود را پیدا کنند. پشم سرامیک یا فیبر سرامیک یکی از انواع عایق های حرارتی می باشد که از دانسیته های بالا و تحمل حرارتی بالایی برخوردار است؛این ویژگی باعث شده که یکی از مقاوم ترین عایق های نسوز به شمار بیاید.عایق پشم سرامیک از ساختاری الیافی تهیه شده که جنس آن از اکسید آلومینیوم و سیلیس است.ضریب حرارتی این عایق بین 1000 تا 1700درجه سانتیگراد است که این عامل باعث شده پشم سرامیک را عایق نسوز نامگذاری کنند.عایق پشم سرامیک علاوه براینکه در مقابل حرارت از مقاومت بالایی برخوردار است ، عایق صوتی خوبی نیز به شمار می آید.

بنابراین می توان گفت که خاص ترین و جدیدترین رنگ در سال ۲۰۲۲ است که در دنیای مد و دکوراسیون داخلی به شمار می آید. رنگ انتخاب شده به صورت ترکیبی از دنیای دیجیتال و جهان واقعی ایجاد شده است. جلوه ی رنگ جدید پنتون برای دکوراسیون منزل چگونه است ؟

بر همین اساس، شرکت پنتون یک پالت رنگی متعادل کننده برای این رنگ جدید ارائه کرده تا افراد راحت تر بتوانند تعادل رنگ های گرم و سرد را در استایل خود یا دکوراسیون و لوازم منزل برقرار نمایند. این رنگ های مکمل که غالبا گرم و چشم نواز هستند، کمک می کنند تا رنگ بنفش خاص امسال، بیشتر به چشم بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید