قیمت جدید سیمان مشخص شد

گچ از جمله مصالح پرکاربردی است که از آن برای کاربردهای مختلفی نظیر پوشش سقف و دیوار استفاده می شود. میزان استخراج گچ از این معادن به قدری بالاست که نه تنها می تواند نیازهای داخلی را پوشش دهد، بلکه امکان صادرات آن به دیگر کشورها نیز وجود دارد. امروزه کار صادرات عمده گچ ساختمان فله ارزان به سایر کشورهای دنیا نیز انجام می شود و از طریق فروش این محصول ارز بسیار زیادی وارد کشور می شود و زمینه برای توسعه و گسترش کسب و کار و فعالیت های مختلف فراهم می گردد.

دلیل این امر هم این است که حرارت دادن این سنگ منجر به از بین رفتن حالت بلوری آن می شود و با تبخیر آب موجود در آن، گچ مورد نیاز برای انجام فعالیت های ساختمانی تامین می شود. با توجه به قیمت بالای ماشین باید در نگهداری آن دقت زیادی به خرج داد.

و مهم تر از همه اینها، می خواهید چقدر برای خرید خرج کنید؟ به این صورت میتوانید تا حد زیادی در هزینههای خود صرفهجویی کنید. همچنین پس از عرضه سیمان در بورس کالا و ابلاغیه وزارت صمت مبنی بر ممنوعیت خرید و فروش سیمان خارج از بورس کالا (نهم شهریور امسال) معاملات اوراق گواهی سپرده سیمان هم از 9 آبان امسال آغاز به کار کرد. از عوامل اصلی تعیینکننده هزینه گچکاری میتوان به وضعیت فعلی سطح، مساحت کار و میزان گچ موردنیاز اشاره کرد.

باند زیر گچ امکان استریل شدن با اشعه گاما (Gama Ray) را هم دارا است. باند زیر گچ در عرضهای متفاوتی تولید میشود. پس از باز کردن بستهبندی بهداشتی، باند زیر گچ در دمای 134 درجه سانتیگراد قابلیت استریل کردن را دارا است. اندازه حمامها در این دهه نسبت به دهههای پیش، بزرگتر بوده و از عناصر و رنگهایی الهام گرفته شده بود که در سبک دکوراسیون توسکانی وجود داشت.

دیدگاهتان را بنویسید