قیمت، فروش و نصب پارکت لمینت ایشیک IsIk

از کاشی و سرامیک معمولاً برای نماهای مختلف از استخر گرفته تا فضاهای داخلی مختلف، استفاده میکنند. سرامیک درجه یک دارای برش لیزری است و از دیگر راه های شناخت این محصولات هستند. همچنین این محصول همانند دیگر سرامیک های استخری دارای طرح های ساده و میکس است. این محصول نسبت به سرامیک استخری از مزایای بیشتری برخودار بوده و می توان برای طرح ریزی استخر با شرایط سخت از انواع سرامیک شیشه ای استخر بهره گرفت. از جمله شهر هایی که در تولید انواع سرامیک ید طولا دارند می توان به میبد، اصفهان، تبریز و …

لمینت ایشیک ( ISIK ) در سال ۱۹۸۱ فعالیت خود را در شهر گازیانت ترکیه در زمینه تولید محصولات چوبی آغاز نموده و پس از سالها تجربه در این زمینه موفق به ارائه انواع محصولات چوبی از جمله ورق های MDF مورد استفاده در صنعت کابینت سازی ، لمینت و همچنین ابزارآلات و پروفیل با انواع گزینه های مدل و رنگ شده است . پارکت لمیت Otantik با کد P14 یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت ایشیک می باشد.لمینیت طرح اُتانتیک مشه مدل P۱۴ شرکت ایشیک با رنگ روشن خود ایده خوبی برای داشتن خانه ای دلبازتر است و از محاسن رنگ های روشن، نمایش کمتر گرد و خاک است.

این محصول بدلیل اینکه طرح و رنگ آن در پشت هر بلوک بوده و از ثبات و پایداری رنگ برخودار است و در گذر زمان تغییر رنگ نمی دهد. شما می توانید با مراجعه به سایت های فروش آنلاین با مشاهده ی تنوع محصولات و استعلام قیمت آن ها، نسبت به خرید محصول خود اقدام بفرمایید.

برای این کار شما می توانید از افرادی که مهارت کافی در این کار دارند کمک بگیرید. که تولید کنندگان سرامیک هاس استخری با تولید سرامیک شیشه ای استخر توانسته این موضوع را مرتفع و کار نصب را آسان کنند. تولید این محصولات در کشور ما پیشینه ای تاریخی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید