فله ای و پاکتی [بهمن 99]

علاوه بر این نوع جنس و سایز محصول نیز تاثیر بسزایی در قیمت سرامیک کف دارد. این رتبه بندی بدین صورت است که محصول با کیفیت بالا دارای رتبه یک یا گرید A بوده و هرچه از کیفیت سرامیک کاسته می شود به همان میزان از قیمت محصول کاسته می شود. با دردسترس بودن طرح ها و رنگ های گوناگون این سایبان ، می توانید سبک و طرح مناسب محیطی که می خواهید آن را نصب کنید، انتخاب کنید تا زیبایی و جلوه محیط را بیشتر کند .

این کفپوش ها در رنگ های قهوه ای ، کرم ، سفید ، سیاه و خاکستری در بازار موجود می باشند. سعی کنید با توجه به فضایی که دارید رنگ، طرح و اندازه کفپوش را انتخاب کنید. اين الياف پتوی نسوز سرامیکی در طولهاي مختلف حداكثر تا اندازه 60 میلیمتر و قطر حدودی دو تا سه µm دارند. سرامیک کف و دیواری بر اساس پارامترهای مختلفی قیمت گذاری می شود که مهمترین این پارامتر ها درجه کیفیت و نوع جنس محصول و اندازه سرامیک می باشد. ۶۰ درجه یک را در طرح ها و مدل های مختلف تولید نمایند.

۶۰ درجه یک مات از میزان لغزندگی کمی برخودار بوده و سبب تسهیل رفت آمد افراد می شود. خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان، امیرحسین نظری با اشاره به عرضه و خرید و فروش سیمان در بورس از ماههای گذشته به درخواست انجمن سیمان افزود: چنین اقدامی سبب افزایش قیمت مسکن و رکود طرحهای عمرانی میشود که مغایر با دیدگاه و تصمیم دولت و نظام در مسیر کمک به اقتصاد خانوارها به ویژه گروه های ضعیف جامعه است.

عایق های فیبر سرامیکی بهترین عایق برای کوره می باشد و عایق نسوز محسوب می شود و به همین سبب به آن عایق فیبر نسوز سرامیکی با عایق کوره گفته می شود. همچنین این محصول برای خانه دارهایی که تمایل به زرق و برق زیاد نداشته بسیار مناسب می باشد. را منشتر می نمایند که افراد می توانند با استفاده از این مراکز اینترنتی علاوه بر کسب اخبار این حوزه، جدیدترین مدل سرامیک کف را بصورت عمده ثبت سفارش نمایند. بر روی شماره های زیر کلیک کنید تا از همین جا، مستقیما با آقای علی قمصری نژاد تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید