طراحی سال 2022 چگونه خواهد بود؟

قبل از انتخاب سنگ های زیبا باید به کاربرد سنگ دقت داشته باشید، در اولین مرحله خرید سنگ توجه داشته باشید که سنگ برای نمای بیرونی ساختمان هست یا برای نمای درونی. رنگ سفید تنها به کابینتهای آشپزخانه منتهی نشد بلکه برای پردهها، میزهای پیشخوان، کفپوشها و… کابینتهای سفید تا به امروز نیز از محبوبترین تغییرات در دکوراسیون داخلی به شمار میآن.

ما باید از دهه 2000 به خاطر تغییر کابینتهای چوبی کدر و بیروح به کابینتهای سفید و درخشان تشکر کنیم. اگر زیبایی برای شما بیشتر از هزینه نصب سرامیک اهمیت دارد، چیدمان به روش لوزی را پیشنهاد می کنیم. سنگ های مرمریت با ساب و براقیت فوق العاده در سطح خود میتواند در کنار سنگ پله یا کف فرش مشابه در داخل ساختمان یک ترکیب زیبا را خلق کند و یا با استفاده از سنگ گرانیت یکی از محکم ترین و ماندگارترین مصالح جهان هستی را برای زیبا سازی ساختمان خود از آن خود کنیم. قیمت چادر سایبان مغازه براساس مدل آن نیز متغیر است.

عایق پشم سرامیک محصولی نسوز و اانعطاف پذیر است که از الیاف سرامیک فله ای ساخته می شود که در فرایند تولید آن نیاز به هیچ چسب و عامل اتصال کننده ای نیست زیرا الیاف پشم سرامیک طی فرایند سوزن کاری به یکدیگر بافته می شوند.پتوهای سرامیکی دارای استحکام کششی بالا ، وزن سبک و مقاومت حرارتی بالایی هستند.عایق پتویی در ضخامت های بین 6 تا 50 میلی متر در دانسیته های بین 36 تا 190 کیلوگرم بر متر مکعب در طول های 360 تا 720 سانتی متر و عرض 610 سانتی متر تولید و عرضه می گردد.مهم ترین کاربرد پشم سرامیک رولی در صنایع پتروشیمی و کوره های پیش گرم کارخانه جات می باشد.

اندازه حمامها در این دهه نسبت به دهههای پیش، بزرگتر بوده و از عناصر و رنگهایی الهام گرفته شده بود که در سبک دکوراسیون توسکانی وجود داشت. در سبک توسکانی از متریالی مانند چوب و سنگ برای دکوراسیون داخلی استفاده میشد. همچنین در این سبک تلاش میکردن تا دیوارها کیفیت قدیمیشونو از نظر رنگ و جنس حفظ کنن. بلوک ماسه ای سنگین پر سیمان در بازار به عنوان بهترین و با کیفیت ترین نوع بلوک شناخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید