رنگ های ترند برای دکوراسیون در سال 2022 • فارسی ها

این محصول که به پنل سبز نیز معروف است از گچ برگ های بسیار مرغوبی می باشد که جهت استفاده در محیط های مرطوب و نم دار طراحی شده است .پنل های ضد رطوبت MR جهت استفاده در محیط های مرطوب است و نباید به طور مستقیم با آب برخورد داشته باشد.

گچ برگ مقاوم در برابر رطوبت (Moisture Resistance gypsum board) را گچ برگ با جذب آب کاهش یافته نیز می گویند. در کناف ضد آب پس از نصب عایق گذاری میشود و درز های آن بوسیله بتونه پر میشود تا دیگر راهی برای رطوبت نداشته باشد. کناف ضد آب برای مکانهای استفاده میشود که در اطراف تاسیسات ساختمانی بوده و امکان رطوبت در آن مکان وجود داشته باشد. بیشترین کاربرد پنل های ضد رطوبت MR داخل آشپزخانه ها ، محل های دارای رطوبت بالا ، شهرهای دارای درصد رطوبت بالاو …

پنل هاي گچي مقاوم در برابر رطوبت در فضاهاي مرطوب از جمله در آشپزخانه ها و سرويس هاي بهداشتي مورد استفاده قرار مي گيرند.گچ برگ ضد رطوبت و گچ برگ دیواری را میتوانید از مهام تجارت نمایندگی گچ برگ باتیس در ایران تهیه بفرمایید.با ما تماس بگیرید. همچنین در مواد مورد استفاده در گچ داخل پنل از افزودنی های مقاوم در برابر رطوبت استفاده می گردد. می باشد.ضخامت گچ برگ ضد رطوبت 12.5 میلیمتر بوده و با روکش سبز رنگ از گچ برگ های معمولی کناف متمایز می گردد .

کاغذ کرافت پوشش گچ برگ مقاوم در برابر رطوبت به رنگ سبز است. تمام مصالح ساختمانی ارائه شده در فروشگاه ما بصورت عمده به فروش میرسند و حداقل میزان خرید آنها بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ کیسه با توجه به نوع گچ یا مصالح متغیر است. سالیان سال است که محصولات گچ برگ به جدی ترین رقیب سقف های سنتی گچی و رابیتس کاری تبدیل شده اند .گچ برگ باتیس برای هر محیط و شرایط جوی، محصول خاصی را پیش بینی کرده است .به عنوان مثال در محیط های بیمارستانی و درمانی محصولات آنتی باکتریال را تولید نموده است ،که درصد آلوده شدن محیط به انواع میکرب را به حداقل می رساند.یا برای محیط هایی که نیاز به آکوستیک شدن دارند محصولاتی نظیر تایل های آکوستیک کراس فیشرد یا اشلیشت را ارائه می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید