رنگ سال 2022، بنفش جذاب برای خلاقیت بیشتر! – مجله مد و فشن روچی

تم و زمینه رنگی طبیعی این مدل از فرشها، آرامش طبیعت را نیز در خانهتان تداعی خواهد کرد. افزودن سایههای گرمای فوری مانند سفالی، اُخرایی پررنگ و حتی رنگ بژ که زمانی از آن دوری میشد، منعکسکننده این هستند که میخواهند خانههای ما احساس آرامش و دلپذیری بیشتری داشته باشند.

رنگهای تیرهتر از رنگ سفید، که گالریهای هنری و موزهها کشف کردهاند، پسزمینه بهتری برای نقاشیها و آثار هنری تشکیل میدهند. پارچه ای که قسمت اصلی سایبان را تشکیل می دهد. 1) می باشد که قابلیت تغییر نشیمن نیز وجود دارد. فوم بکار رفته در نشیمن آن ابر 35 کیلویی ویژه با مقاومت و کیفیت بالا است .

در این نوع فضاها چشم انداز دریا وجود ندارد ولی بیشتر از عناصر طبیعی مانند گل و گیاه استفاده می شود و فضایی ایجاد می شود که به طبیعت نزدیک باشد. تا به امروز ققط می توانستیم آن ها را در رویاهای خود ببینیم ولی امروزه این ام محقق شده است. طراحی و دکوراسیون داخلی از گذشته تا به امروز در حال پیشرفت بوده. مبل راحتی مدل اسکای یک کار شیک و فوق العاده است که برای دکوراسیون های امروزی و مدرن مناسب است.

این روند همه چیز در مورد ایجاد فضاهای گرم است که با مصرف کنندگانی که رنگ های گرم تر و طبیعی تر را در آغوش می گیرند، احساس صمیمی و آشنا داشته باشد. اگر رنگهای روشن باعث شادی شما میشوند – اما پررنگ بودن روی دیوارها بیش از حد احساس میشود – به جای آن، رنگهای قوی را روی قطعات مبلمان انتخاب کنید. ما عاشق سبز تیره هستیم، آن را به عنوان یک رنگ خنثی در نظر می گیریم، و ترفند برای تاثیرگذاری کامل این است که با برنامه شجاع باشیم و به آن اجازه دهیم فضا، دیوارها و سقف ها را به طور کامل در بر بگیرد!

دیدگاهتان را بنویسید