دکور «عصر جدید» چگونه ساخته شد؟

برای خرید سرامیک کافیست به فروشگاههای آنلاین مراجعه کرده و با دیدن طیف وسیعی از مدلها، یکی از آنها را سفارش دهید. 6. بخشی از خانتان را به قفسه های توکار و مخفی اختصاص دهید! در واقع با استفاده از رنگهای اولیه همیشه فضای بزرگتر و سادهتری خواهید داشت که به نوعی بوم آماده برای به نمایش گذاشتن هنر و تزیینات شما است.

در حالت کلی خانه های مدرن از نورهای توکار سقفی برای تامین نور عمومی فضا استفاده می کنند. ایده ای که برای شروع به من دادند ویدئووالی با ابهت زیاد بود که کلا بر اساس گرافیک باشد و این ویدئووال در کف هم آمده و دکورش از نظر مساحت بسیار بزرگ است.

یادتان باشد که مبل های مدرن علاوه بر طراحی ساده، معمولا پایه های کم ارتفاع و طول بلندی دارند. نکته: پرده در سبک مدرن کارایی ندارد و در طول روز، نور منازل مدرن از محیط بیرون و از پنجره های بزرگ وارد فضا می شود. میزان طول الياف پتوی نسوز سرامیکی در اين شیوه mm 260 و قطر آن اغلب همان دو تا سه µm است.

شاید در نگاه اول تصور کنید که سبک دکوراسیون امروزی کاملا مطابق با سبک دکوراسیون مدرن است، اما اینطور نیست و کسانی که بخواهند از این سبک پیروی کنند لازم است که بیشتر از دنیای مد و طراحی بدانند و بعد از آن متوجه تفاوت های ریزی که سبک مدرن و سبک امروزی با هم دارند خواهند شد. البته شما می توانید چراغ آویز یا دیوارکوب نیز نصب کنید، اما طراحی آن ها باید ساده و با استفاده از خطوط صاف و شکل های هندسی باشد. 8. از مبلمان و دکوریجات مدرن غافل نشوید! همچنین تابلوهای دکوری مدرن که با نقاشی انتزاعی طراحی شده اند را برای دیزاین دیوار می توانید تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید