دکوراسیون پذیرایی ایرانی با 28 ایده ای که باورت نمیشه !!

۶۰ طرح دهبید همانند دیگر نمونه های کاشی و سرامیک امروزه از طریق فروشگاه های اینترنتی انجام می شود. ۶۰ طرح دهبید یکی از جدید ترین تولیدات صنعت کاشی و سرامیک ایران است که توانسته است مشتریان مخصوصی را به خود جذب نماید. شایان ذکر است در شیوه سانتريفوژ ، عمل نيروي گريز از مركز و دمیده شدن تواما” ، عمل تولید الياف را تكميل و کامل می نماید. امروزه اکثر خانه ها و ویلاها برای داشتن دیزاین و دکوراسیون لوکس و لاکچری از انواع موزاییک، موکت و کاشی فاصله گرفته اند و از انواع کفپوشهای جدیدی که وارد بازار شده اند استفاده می کنند.

از سوی دیگر اجرای طرح های زیبا و منحصر به فرد روستیک می تواند نمونه دیگر از طراحی و تزیین دیوار در اتاق پذیرایی باشد البته متریال های زیادی هم وجود دارند که برای طراحی دیوار اتاق پذیرایی مناسب نیستند و بیشتر برای فضاهای اداری مورد استفاده قرار میگیرد که یک نمونه از آنها می تواند کمپارس باشد، بهتر است بدانید که این روزها روند استفاده از متریال کناف افزایش بسیار زیادی پیدا کرده است زیرا شما می توانید به راحتی با استفاده از کناف و متریال دیگر یک فضای شیک و لاکچری را به وجود بیاورید، برای مثال در تصویر زیر یک تی وی باکس را مشاهده می کنید که با استفاده از متریال کناف، نور مخفی و متریال آجر چینی به زیباترین نحو ممکن طراحی و اجرا شده است، در انتها این نکته را در نظر داشته باشید که متریال های مختلفی برای طراحی دیوار وجود دارند اما شما مطابق با نوع چیدمان و لوازم اتاق پذیرایی خود باید متریال دیوار را انتخاب کنید.

محصول در کوتاهترین زمان ممکن به دست مشتری می رسد. ممکن است در نصب سایبان به یک ستون یا چند ستون نیاز باشد که بسته به این تفاوت ها قیمت سایبان پارکینگ هم گران تر یا ارزان تر خواهد بود. سنگ گرانیت زمینه تیره با دانه های روشن کوارتز و فلدسپار دارد که هر چه رنگ آن تیره تر باشد، مرغوبیت و قیمت آن بیشتر خواهد شد.

انتخاب فعالیت با بهترین تولیدکنندگان داخل و استفاده از معماری و طراحی روز دنیا و همچنین ارتباط مستقیم با بزرگترین تولید کنندگان این محصول، این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم در رسیدن به اهداف هرچه موفق تر بوده و در بالاترین سطح بازار کشور قرار داشته باشیم و محصولاتی همراه با خدمات متفاوت و بهتر به مشتریان خود ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید