دکوراسیون لوکس 2022 با ایده های بسیار جالب و دیدنی خفن

افزودن سایههای گرمای فوری مانند سفالی، اُخرایی پررنگ و حتی رنگ بژ که زمانی از آن دوری میشد، منعکسکننده این هستند که میخواهند خانههای ما احساس آرامش و دلپذیری بیشتری داشته باشند. جفت رنگ غیرمعمول که صورتی تند و سبز جنگلی است، در همه جا در دیوارها، وسایل خانه و حتی آشپزخانه های جسورانه قابل مشاهده نیست. ما عاشق سبز تیره هستیم، آن را به عنوان یک رنگ خنثی در نظر می گیریم، و ترفند برای تاثیرگذاری کامل این است که با برنامه شجاع باشیم و به آن اجازه دهیم فضا، دیوارها و سقف ها را به طور کامل در بر بگیرد!

این یک راه واقعاً آسان برای ایجاد تأثیر بدون غلبه بر فضا است.رنگی که در حال حاضر آن را دوست داریم و امسال به طور قطعی بازگشته است، رنگ قرمز اصلی است. این روند همه چیز در مورد ایجاد فضاهای گرم است که با مصرف کنندگانی که رنگ های گرم تر و طبیعی تر را در آغوش می گیرند، احساس صمیمی و آشنا داشته باشد. این رنگ فوقالعاده قدرتمندی است که ذهن را آرام میکند، به همین دلیل است که در سال جاری، زیرا مردم به دنبال ایجاد فضایی آرام در خانههای خود در هستند، روند رو به رشدی داشته است.

پس از رنگ آمیزی اتاق به رنگ آبی، ممکن است زمان لازم باشد تا خود را به ظاهر جدید عادت دهید. پارکت چوبی در مقایسه با سایر پارکت ها،مقاومت بیشتری در مقابل موریانه، حشرات ، و رشد قارچ ها از خود نشان میدهد ، پس از این مسئله خیالتان راحت باشد. در اینفوگرافی بالا دلایل تاثیر گذار در قیمت سنگ نما را برای شما نشان داده ایم.

در این مقاله سعی کرده ایم که شما را با نوعی از سایبان ماشین که از جنس پارچه است و انواع مختلف آن، آشنا نماییم تا اگر قصد خرید سایبان خودرو دارید با اطلاعاتی جامع و کامل در این زمینه تصمیم گیری نمایید. اگر طراح داخلی هستید و دوست دارید خودتان را به چالش بکشید و البته جرات زیادی زیاد دارید پیشنهاد می کنیم از کنار این رنگ به سادگی عبور نکنید. در خرید پرده برای خانه های کوچک صرفه جویی را کنار بگذارید و پرده هایی بلندتر خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید