دکوراسیون داخلی منزل – جدید ترین و شیک ترین طرح ها

مناطق معتدل: در چنین مناطقی رنگ سنگ از اهمیت کمتری برخوردار است و فقط لازم است به میزان تخلخل و جذب آب سنگ توجه کنید برسی میزان تخلخل سنگ کار دشواری نیست و میتوان با نگاهی به سطح پشتی سنگ که سطحی ساب نخورده است آن را فهمید هرچه میزان حفرههای سنگ بیشتر باشد تخلخل سنگ بیشتر و قیمت آن نیز به این سبب پایینتر میآید. لازم به ذکر است بدانید که سنگهای اسلب هرچند هم که از جنس تراورتن باشند و از وزن پایینتری نسبت به بقیهی جنس سنگها برخوردار باشند.

سنگ های تراورتن و گرانیت، در برابر نور خورشید مقاوم تر هستند و رنگ ثابت تری دارند. به طور کلی هرچه رنگ سنگ روشن تر باشد و به رنگ سفید نزدیک تر باشد، قیمت آن بیشتر خواهد بود. در خرید سنگ نمای داخلی شما حق انتخاب وسیع تری دارید، چرا که سنگ نما کم مقاوم با رگه های رنگی متنوع گزینه هایی خوبی برای استفاده از نمای داخلی هستند؛ سنگ های مرمر، گرانیت، چینی، به علت اینکه تماس با ناملایمات جوی ندارند، انتخاب خوبی برای نمای داخلی اند، به طور کلی برای خرید سنگ نما داخلی شما می توانید از تمام سنگ های ساختمانی استفاده کنید.

یکی از بخش های اصلی در ساختمان، نمای بیرونی و به عبارت بهتر جلوه کلی ساختمان است که بیانگر کلیت کیفیت، سبک و ارزش بنا است. در بخش زیر انواع سنگ های مورد استفاده در نما را بررسی میکنیم. البته همیشه طراحی داخلی شامل چیدمان وسایل و مبلمان نیست، بلکه شامل قسمت های مهم تری از جمله انتخاب کفپوش، انتخاب نوع سقف، طرح دیوار ها و حتی دقت در انتخاب و خرید وسایلی که در خانه و قسمتهای مختلف قرار می گیرد می توانند زیر مجموعه های طراحی داخلی دکوراسیون باشد؛ زیرا هر چقدر هم که شما در چیدمان وسایل ماهر باشید اگر وسایلی که برای خانه خریداری کرده اید به درستی و متناسب و هماهنگ با هم نباشند، نتیجه کار چیزی که مطلوب شما باشد نخواهد بود.

به این صورت زیبایی و معماری ساختمان شما زیر سوال می رود. زیبایی این سنگ خارق العاده است، ولی در سال های اخیر استفاده از آن در نمای ساختمان کمتر شده و در موارد دیگر کاربرد پیدا کرده است. انتخاب سنگ نما ساختمان، یکی از کارهای حساس و باظرافت است و بهتر است روی انتخاب سنگ نما، زمان کافی بگذارید، زیرا این انتخاب روی زیبایی و درخشش ساختمان تاثیر بسزایی دارد و یک انتخاب صحیح می تواند به چشم نوازی زیباتر ساختمان شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید