دکوراسیون داخلی مدرن را کاربردی بشناسید + تصاویر دیزاین خانه مدرن 2022! – مدیا دکور

روند خنثی سال ۲۰۲۱ به دور از رنگ های خاکستری سرد و کرم های سنتی به سمت رنگ های سنگی خنثی گرم تر ادامه می یابد. برای داشتن فضایی روشن می توان از ترکیب رنگ هایی مانند پرتقالی مایل به قرمز و رنگ های سرد و گرم استفاده کرد. روی خاکستری حرکت کنید، این رنگ های خاکی از رنگ های خنثی سرد پیشی می گیرند. در این میان هر چیزی که از ابعاد ذکر شده کوچک تر باشد به عنوان کاشی لازج یا استاندارد شناخته می شود. رنگهای خاکی و سنگی در کنار سبزهای ملایم به طور فزایندهای محبوب میشوند و آرامبخش هم هستند.

در دی ایران در میان انبوهی از مبلمان میتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کرده و قیمت مبل راحتی را مشاهده نمایید و پس از مقایسه قیمت با سایر فروشگاهها اقدام به خرید مبل راحتی محبوب خود کنید . سبز و صورتی، زمانی انتخاب های جسورانه ای به حساب می آمدند، اما امسال با محبوب ترین سایه ها جفت هستند. با توجه به تغییراتی که در سالهای اخیر در زمینه دکوراسیون داخلی داشتیم، هر سال ایده و مسیر جدیدی در این بخش به وجود میاد. نکته قابل توجه در روند این تغییرات، الهام از سبک و روشهای قدیمیه.

با توجه به قانون منع واردات کالاهای لوکس، پارکت های تماما ترکیه ای همانند AGT و چامسان دیگر در ایران موجود نمی باشند، هرچند پارکت هایی همانند مونتکس در ایران وجود دارند که با استفاده از جنس ترک در ایران ساخته میشوند. همچنین متخصصان این امر تلاش کردن تا از تمام جزئیاتی که منجر به پیشرفت میشه، بهترین استفاده رو داشته باشن. برای زیباتر شدن فضای خانه و کاهش کنتراست و ملایم کردن سایه ها می توانید از چراغ های سقفی توکار استفاده نمایید اما در بهترین حالت از نورها بصورت ترکیبی استفاده کنید.

کافیست دقت کنید و با در نظر گرفتن شرایط خانه و وسایلتان، بهترین انتخاب را داشته باشید. با سلام ساختمان همراه باشید تا به گذشته برگردیم و بعضی از بزرگترین تغییرات و پدیدههای مهم در مبحث دکوراسیون داخلی رو مرور کنیم. به نظر میرسد التهاب بازار سیمان تمام شد. به طور معمول از سیمان پوزولانی ویژه جهت ساخت و سازهایی که به بتنریزی حجیم و گسترده و شرایطی که با تهاجم شیمیایی روبهرو است استفاده میشود. در حالی که برای دهه جدیدی آماده میشیم، بهتره به میزان تغییر و پیشرفت طراحی و دکوراسیون داخلی نگاهی بندازیم.

دیدگاهتان را بنویسید