خرید و قیمت انواع سیمان

عایق پشم سرامیک پانلی در برابر شوک های حرارتی مقاوم بوده و این امر باعث شده که ازین عایق در دریچه های بازدید کوره ها و درز های انبساطی کاربرد فراوانی داشته باشد. قیمت پشم سرامیک بسته به انواع آن و ابعاد واندازه های آن متفاوت است همچنین قیمت خریداری شده ی مواد اولیه آن برای تولید پشم سرامیک تاثیر زیادی در قیمت نهایی آن می گذارد.عایق پشم سرامیک معمولا وارداتی است وچندسال است که این عایق در ایران تولید می شود وحتی صادر می شود ازین رو قیمت پشم سرامیک با قیمت دلار بالا و پایین میشود؛زیرا کارخانه های تولید عایق پشم سرامیک در ایران محصولات خود را با تفاوت ناچیزی از قیمت صادراتی یا وارداتی به فروش می رساند.

در بیشتر موارد سبک انتقالی زمانی احساس میشود که لوازم بر اثر نقل مکان و جا به جایی به مکانی جدید با سبک جدید و ابعاد متفاوت برده شوند. همچنین برای جلوه بخشی بیشتر به این وسیله دکوراتیو می توانید از انواع لامپ های هالوژنی و یا وسایل نوری دکوراتیو برای نورپردازی استفاده کنید.

1-هنگام استفاده از عایق پشم سرامیک حتما از دستکش یا لباس مخصوص استفاده کنید. عایق پشم سرامیک طنابی در راستای کمک به افزایش انعطاف پذیری و مقاومت کششی تولید می شود که جنسی نسوز دارد و در دو مدل سیم دار و بدون سیم عرضه می گردد. 2/ استفاده از آن در محیط های داخلی ممنوع است و خطر آسیب رساندن به سلامتی انسان را در پی دارد. استفاده از فرش شیک و زیبا در آشپزخانه در فرهنگ و عرف ایرانی رواج دارد.

استفاده از این مدل به عنوان کف پوش آشپزخانه فضایی مدرن و آرام بخش را برای شما فراهم می کند و باعث شیک تر شدن محیط آشپزخانه خواهد شد . پشم سرامیک یا فیبر سرامیک یکی از انواع عایق های حرارتی می باشد که از دانسیته های بالا و تحمل حرارتی بالایی برخوردار است؛این ویژگی باعث شده که یکی از مقاوم ترین عایق های نسوز به شمار بیاید.عایق پشم سرامیک از ساختاری الیافی تهیه شده که جنس آن از اکسید آلومینیوم و سیلیس است.ضریب حرارتی این عایق بین 1000 تا 1700درجه سانتیگراد است که این عامل باعث شده پشم سرامیک را عایق نسوز نامگذاری کنند.عایق پشم سرامیک علاوه براینکه در مقابل حرارت از مقاومت بالایی برخوردار است ، عایق صوتی خوبی نیز به شمار می آید.

دیدگاهتان را بنویسید