خرید اینترنتی کاشی سرامیک – مارکت سرام

6. هزینه طراحی گچبری چطور محاسبه میشود؟ با توجه به متراژ موردنیاز و نوع گچکاری (آسترکشی یا سفیدکاری یا هردو) میتوان میزان گچ مورد نیاز را محاسبه کرد. بهتر است قبل از مراجعه با یک شرکت طراحی لیستی از چیزهایی که می خواهیم را تهیه کرده و در اختیار آن ها قرار دهیم.

همانطور که پیش تر توضیح داده ایم قیمت سرامیک بر اساس نوع و کاربرد آن قیمت گذاری می شود پس قبل از اینکه بخواهید محصول مورد نظر خودتان را تهیه کنید ابتدا کاربرد آن را مورد بررسی قرار دهید. تهیه ملات گچ و میزان ضخامت به روش غیر اصولی و گچکاری در دمای پایین باعث ترکخوردگی سطوح میشود.

البته در این روش هزینه خرید گچ پیشساخته بیشتر است. خرید مصالح و متریال کار به صورت توافقی انجام میشود. به طور متوسط یک کیسه 40 کیلوگرمی گچ برای آسترکشی (مرحله اول گچکاری) 3 متر مربع یا برای سفیدکاری (مرحله دوم گچکاری) 12 متر مربع کافی است. برای ترمیم باید گچکاری یا گچبری قبلی تخریب شده و مجددا گچکاری یا گچبری انجام شود. آماده باشیم یا نه، ما وارد یک دهه جدید می شویم! پس برای کاهش دستمزد گچبری تنها یک راه منطقی وجود دارد و آن انتخاب طرحهای ساده است.

برترین برند سرامیک درجه یک در کشور برندهای معروف و مشهور هستند. سرامیک خودرو در برابر چه عواملی از بدنه محافظت میکند؟ سنگهای نمای خارجی باید مقاومت بالایی در برابر گرما، رطوبت، سرما و اشعه UV نور خورشید داشته باشند. شاید بتوانید با به کارگیری نیروی غیر متخصص هزینه دستمزد را کاهش دهید اما باید عواقب انجام این کار را در نظر بگیریم. با توجه به نیروی کار بیشتری برای تعمیر، دستمزد کار بیشتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید