انواع کفپوش و پارکت منزل + قیمت

گرانیت ها در رنگ های مختلفی از قبیل سفید، صورتی، سبز، قرمز، طوسی و در رنگ های رگه ای و تیره وجود دارند. استانداردهای شرکت پنتون، هر دو حوزه ی دیجیتال و فضای واقعی را در بر می گیرد. بررسی تخصصی تغییرات دکوراسیون داخلی در هر سال، نیاز پایهای یک طراح و فعال در حوزه دکوراسیون داخلی میباشد. یا حتی طراحان داخلی تغییراتی را که با توجه به رویه یک سال به نظر میرسد در حوزه دکوراسیون داخلی اتفاق میافتد را اعلام مینمایند.

این درحالی است که طراحان داخلی همواره با سوالات زیادی در خصوص چگونگی طراحی فضا و پلانهای متفاوتی که در پروژهها بدان برمیخوردند، دارند. در نتیجه یکی از مواردی که کمک میکند تا طراحان دکوراسیون داخلی ایدهپردازی بهتری داشته باشند؛ بررسی و در نظر گرفتن ایدههای طراحی روز در دنیا در این زمینه میباشد.

این رنگ خاص و جذاب، در واقع یک طیف رنگ بین آبی و بنفش محسوب می شود که شباهت فراوانی به رنگ گل پریوش دارد. به گفته ی مدیر اجرایی این شرکت، همراهی رنگ های زرد و خاکستری، حس مثبت گرایی همراه با بردباری و ثبات را القا می کند. اکنون که به نظر می رسد جهان در حال یک تغییر و تحول از دوران کرونا و قرنطینه و انزوای ناشی از آن به سمت زندگی عادی است، این رنگ اعتماد به نفس را برای مردم جامعه به همراه می آورد و خلاقیت افراد را زنده می کند تا از تغییرات جدید به خوبی استقبال نمایند.

اما حالا که بهخوبی با سیمان، انواع آن و نحوهی ساختش آشنا شدید، باید در مورد قیمت آن صحبت کنیم. یکی از نکات جالب توجه در مورد رنگ Very Peri این است که به دلیل جذابیت بالا و قدرت و گیرایی فراوان این رنگ، به کار بردن آن حتی برای یک عنصر از دکوراسیون نیز می تواند جلوه ی بسیار زیبایی را به همراه داشته باشد. یکی از معیارهایی که شرکت پنتون از آن برای تعیین رنگ ترند هر سال استفاده می کند، شرایط حاکم بر جامعه و اتفاقاتی است که طی همان سال، در سراسر جهان به وقوع پیوسته است.

دیدگاهتان را بنویسید